Корзина
10 отзывов
Fiber Tech
+380637624546
+380637624546

Кабелі зв'язку малопарні (Кабели связи малопарни)

  • Под заказ

от 1 грн.

+380637624546
  • График работы
  • Адрес и контакты
Кабелі зв'язку малопарні (Кабели связи малопарни)
Кабелі зв'язку малопарні (Кабели связи малопарни)Под заказ
от 1 грн.
+380637624546
Купить

Описание

Призначення:

Для організації ліній телефонного зв'язку та радіофікації на розподільчих мережах від кінцевого пристрою до абонента і ущільнення малоканальні системами передачі з тимчасовим поділом каналів і сигнал PCM при робочій змінній напрузі не більше 145 В або постійній напрузі не більше 200 В.

Конструкція:

  1. струмопровідна жила
  2. ізоляція
  3. заповнювач  
  4. оболонка

МТПП - Кабель малопарний, телефонний з поліетиленовою ізоляцією в поліетиленовій оболонці. Для прокладки в телефонній каналізації,грунті і підвіски на повітряних лініях зв'язку

МТППЗ - Кабель малопарний, телефонний з поліетиленовою ізоляцією, в поліетиленовій оболонці та гідрофобним заповненням. Для прокладки в телефонній каналізації, грунті і підвіски на повітряних лініях зв'язку в умовах підвищеної вологості.

МТППэп - Кабель малопарний, телефонний з поліетиленовою ізоляцією, з екраном з алюмополіетіленовой стрічки, в поліетиленовій оболонці. Для прокладки в телефонній каналізації, грунті і підвіски на повітряних лініях зв'язку.

МТППэпЗ - Кабель малопарний, телефонний з поліетиленовою ізоляцією, з екраном з алюмополіетіленовой стрічки, в поліетиленовій оболонці та гідрофобним заповненням. Для прокладки в телефонній каналізації, грунті і підвіски на повітряних лініях зв'язку в умовах підвищеної вологості.

МТПВ - Кабель малопарний, телефонний з поліетиленовою ізоляцією в оболонці з полівінілхлоридного пластикату.Для прокладки в телефонній каналізації, грунті і підвіски на повітряних лініях зв'язку

МТПВЗ - Кабель малопарний, телефонний з поліетиленовою ізоляцією в оболонці з полівінілхлоридного пластикату і гідрофобним заповненням. Для прокладки в телефонній каналізації, грунті і підвіски на повітряних лініях зв'язку в умовах підвищеної вологості.

МТПВшт - Кабель малопарный, телефонный, с полиэтиленовой изоляцией в поливинилхлоридной оболочке, шахтный со встроенным тросом. Для прокладки в телефонній каналізації, в підземних спорудах з підвіскою на опорах.

МТПВштЗ - Кабель малопарний, телефонний, з поліетиленовою ізоляцією в полівінілхлоридної оболонці, шахтний з вбудованим тросом і гідрофобним заповненням. Для прокладки в телефонній каналізації, в підземних спорудах з підвіскою

Умови експлуатації та монтажу:

Прокладка і монтаж кабелів повинні проводитися при температурі повітря від - 10 ° С до +50 ° С.

Допустимий радіус вигину кабелів - не менше 10 діаметрів по оболонці.

Вологонепроникність кабелю забезпечується гідрофобним заповнювачем в осерді. 

Будівельна довжина кабелів:

для 1-парного - не менше 500 м;
для 2,3,4,5- парного не менше 1000 м.
У партії спрямованої на одну адресу, допускається 10% маломірних відрізків довжиною не менше 250 м для однопарного кабелю, для інших - довжиною не менше 500 м. За угодою сторін допускається здача кабелю будь-якими довжинами.

Нормативні документи:  ТУ BY 400424686.002-2002

Информация для заказа

  • Цена: от 1 грн.